top of page

Sosyal Medya Hizmeti

Kapsamlı Sosyal Medya hizmetimizle müşteri ana tabanına

daha hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

STRATEJİ GELİŞTİRME

Markaların sosyal medyada yapabileceği, pahalıya mal olabilecek en büyük hata, çatı bir strateji olmadan iletişim yapmaktır. Clicks’us olarak mevcut durumunuzu ve/veya ulaşmak istediğiniz topluluğu analiz edelim. Markanızın kısa, orta ve uzun dönem sosyal medya stratejinizi birlikte kurgulayalım.

Marka Konumlandırma

Marka konumlandırması ile pazarlama ve reklam yoluyla belirlenmiş hedef kitlenin zihninde markanızla ilgili kalıcı ve özel bir yer oluşturuyoruz.

Yaratacı İçerikler

Sanat ekibimizle birlikte belirlenen paylaşım planı ya da anlık gelişen bir fikir doğrultusunda, mecraya en uygun yaratıcı ve dikkat çekici görselleri markanız ve hedef kitleniz için hazırlıyoruz.

Paylaşım Takvimi

Tüm Sosyal Medya stratejilerimizi iletişim dil ve tonunuza göre hazırladıktan sonra onay alır, haftalık/aylık planlar dahilinde paylaşıma hazır hale getiririz. Tüm paylaşımlar önceden karar verilmiş bir amaca hizmet eder ve performans beklentisiyle hedefe ilerleriz. Anlık gelişmeler olduğunda ise gerçek zamanlı çalışarak hızla iletişimi sürdürmeye devam ederiz.

İçerik Oluşturma

Sosyal medya başarısı, söyleyecek bir şeyleri olan markalara doğal olarak gelir ve neyi, nasıl söyleyeceğini en çok bilen markalar her zaman kazanır. Fenomen iletişiminden, giflere, infografiklerden, kısa video röportajlara kadar her şeyi markanızla en uygun şekilde hayata geçiriyoruz.

Topluluk Yönetimi

Müşterileriniz, hayranlarınız ve potansiyel müşterileriniz sizinle sosyal medyada etkileşime girmek ister. Bu bazen bir emoji, bazen uzun bir açıklama olabilir. Kullandığımız yardımcı araçlar sayesinde 7/24 olarak topluluğunuzu kontrol ederiz. Böylelikle tüm potansiyelleri en iyi şekilde yanıtlayarak sevilen marka algınızın artmasını sağlarız.

bottom of page